O Nas

Nasza Historia

Marketingu online uczyliśmy się sami tworząc po drodze kilka projektów online, które ciągle żyją i mają się dobrze. Założyciele i specjaliści Mediafon mieli sposobność współpracy mi. in. z takimi brandami jak:

AVON, INDIGO NAILS, MISTERO MILANO, RENE SHOES, RADIO PARADA, URBAN LEGEND, PAKO LORENTE, ANABELLE MINERALS, PROMEES LINGERIE, DENLEY
i wiele innych.

We współpracy z markami najważniejsza jest dla Nas prostota i funkcjonalność. Specjalizujemy się w obsłudze reklam w Social Mediach. W 2022r powinieneś być obecny w Google Ads, Facebook Ads ale również a może przede wszystkich w TikTook Ads, gdzie za reklamę zapłacisz najmniej! Taka sytuacja z pewnością nie będzie trwała wiecznie dlatego należy korzystać póki można!

Co Nas wyróżnia

Już od 8 lat realizujemy projekty internetowe ukierunkowane na sprzedaż towarów i usług online. Zrealizowaliśmy setki projektów dołączając do nich na różnym etapie wdrożenia.

Niezależnie od tego czy Twój projekt jest dopiero na etapie pomysłu, który chcesz wdrożyć czy może już działasz ale poszukujesz wsparcia eksperckiego to możesz na Nas liczyć.

Pomożemy Ci osiągnąć zamierzone cele biznesowe w takich kategoriach:

– STWORZENIE I PROMOCJA BLOGA
– STWORZENIE I PROMOCJA SKLEPU INTERNETOWEGO
– STWORZENIE I PROMOCJA STRONY FIRMOWEJ
– OBSLUGA KAMPANII REKLAMOWYCH NA FB oraz IG
– OBSŁUGA KAMPANII REKLAMOWYCH NA TIKTOKU
– POZYSKIWANIE KONTAKTÓW